Звіт про Workshop "Про глаукому і не тільки" (22.11.2018)
Звіт про Workshop "Про глаукому і не тільки" (22.11.2018)

Офтальмологічна спільнота не перестає дивувати. Ми захоплюємося Вашим прагненням до отримання нових знань, навичок, відвертістю у висловлюванні власної думки, глибоким клінічним мисленням та турботою про пацієнта.

22 листопада 2018 року, за підтримки компанії Santen, Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів" провела Workshop "Про глаукому і не тільки".

Під час теоретичної частини к.м.н. Жанна Муравей зупинилась на останніх парадигмах в лікуванні глаукоми, ключових факторах в підборі гіпотензивної терапії та висвітлила новітні методи лікування, з якими офтальмологи світу найближчим часом зможуть ознайомитись в клінічній практиці.

В своїй лекції, присвяченій клінічному значенню різних методів діагностики глаукоми д.м.н., професор Оксана Вітовська зробила акцент на основах OCT діагностики, аналізів її результатів та найбільш типових артефактах та помилках, з якими ми стикаємось в щоденній практиці.

Під час практикуму було розглянуто 4 цікавих клінічних випадки. Обговорення менеджменту пацієнтів супроводжувалось яскравою дискусією експертів та слухачів.

Питання аудиторії продемонстрували велику кількість труднощів, з якими стикаються колеги в щоденній клінічній практиці. Аналіз фотографій очного дна – стало ще однією родзинкою цього практикуму.

Ми вдячні всім, хто допоміг в організації та взяв активну участь в роботі Workshop.

Для тих, хто зареєструвався та не зміг прийняти участь у семінарі, плануємо повторити його у грудні 2018 року.

Додаткову інформацію повідомимо Вам згодом.

Захід організовано за підтримки компанії Сантен

Захід організовано за підтримки компанії "Сантен"

Фотографії

Про глаукому і не тільки. Workshop 22.11.2018

Читайте також

Звіт про Workshop
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
Звіт про Workshop
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
Звіт про Workshop
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
Звіт про Workshop
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.