Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія. Зустріч однодумців
Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія. Зустріч однодумців

Дорога офтальмологічна спільнота!

Ви продовжуєте вражати.

Безмежно вдячні всім, хто розпочав не тільки робочий тиждень, а і довгоочікуване літо участю в мультидисциплінарному семінарі "Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія", який відбувся 3 червня 2019 року.

Двісті десять учасників, серед яких були офтальмологи, оптометристи, ендокринологи, фахівці УЗД та МРТ діагностики, об’єднала любов до офтальмології.

Близько 4 годин науково-практичного марафону зал залишався заповнений слухачами, які активно задавали питання.

Використання сучасних технологій Dr.Ophtik допомогло зробити цю дискусію максимально жвавою та цікавою.

Особливу подяку висловлюємо спікерам Авер'янова О.С., Барінова А.А., Булавінцева Л.А., Зуєв К.О., Савченкова Л.В., Сілаєва О.С., Черенько М.С., Шеховцов М.А. не тільки за високий професіоналізм та змістовні доповіді, але і за чітке дотримання регламенту заходу. RESPECT. Це було вражаюче! (програма семінару http://ophthalmolog.kiev.ua/news/programm-ophthalmic-light-2019-06)

Враховуючи вузькоспеціалізовану тематику заходу, ми запросили лише невелику частину компаній-партнерів з тих, з ким маємо велику честь спілкуватись та співпрацювати вже тривалий час. Відгукнулися всі. Дякуємо вам!

До нової зустрічі на "Ophthalmic Light. Протиріччя в офтальмології", що традиційно відбудеться в рамках роботи Міжнародної медичної виставки "Охорона здоров’я 2019" 1 жовтня 2019 року у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15, м. Київ).

Шукайте себе та своїх друзів на фото, поширюйте в соціальних мережах http://bit.ly/ophthalmic-light-2019-06

Читайте також

Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія. Зустріч однодумців
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія. Зустріч однодумців
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія. Зустріч однодумців
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
Ophthalmic LIGHT. Ендокринна орбітопатія. Зустріч однодумців
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.