XIII З’їзд офтальмологів України
XIII З’їзд офтальмологів України

Шановні колеги !

Триває підготовка до XIII З’їзду офтальмологів України , який відбудеться 21-23 травня 2014 року в місті Одеса .

Місце проведення- ГК “Одеса” , який знаходиться за адресою м. Одеса Гагаринське плато , 5 . Офіційний сайт ГК “Одеса” http://ok-odessa.com/.Відкрита реєстрація учасників XIII З’їзду офтальмологів України. Нагадуємо, що до 15 квітня діє рання реєстрація для мешканців України: 200 грн – для членів товариства офтальмологів України і 300 грн – для офтальмологів , які не є членами ТОУ . Після 15 квітня реєстраційний внесок складе 300 і 400 грн відповідно. Звертаємо Вашу увагу, що при заповненні реєстраційної форми необхідно прикріпити квитанцію про оплату реєстраційного внеску.
Вхід на пленарні та секційні засідання , а також на виставку буде здійснюватися тільки за наявності іменного бейджа. Видача бейджів проходитиме при реєстрації учасників 20 травня в інституті ім. В. П. Філатова. Наявність онлайн реєстрації прискорить час реєстрації на місці та отримання бейджа учасника.
Ви можете зареєструватись прямо зараз: http://www.tou.org.ua/registration-formxiii/ .
Зверніть увагу , що з технічних причин розсилка листів про прийняття тез до усної або стендової доповіді продовжена до 1 квітня. У листах також будуть вказані вимоги до оформлення доповідей .
Подальша інформація буде опублікована на сайті Товариства офтальмологів України.

З повагою,
Орг. комітет
XIII З’їзду офтальмологів України