Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою 2018
Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою 2018

Наголошуємо, що сліпота внаслідок глаукоми, нажаль, дійсно невиліковна.

Глаукома – підступна хвороба.

Проблема в тому, що люди не відчувають початок захворювання, в той же час захворіти на глаукому може кожний.

Якщо Вам встановлено діагноз глаукоми, дуже важливо не займатись самолікуванням, а дотримуватись всіх рекомендацій лікаря.

Найпоширеніша помилка наших пацієнтів – це зміна режиму лікування, або повна відмова від нього як тільки нормалізується тиск в оці. Ні в якому разі цього робити не можна!!!!!

У всіх регіонах України протягом цього тижня безкоштовно проводяться обстеження населення з метою раннього виявлення хвороби. Будь ласка, звертайтесь у офтальмологічні кабінети, відділення, клініки своїх регіональних медичних закладів.

Діагноз "глаукома" сьогодні – не вирок.

Не зважаючи на те, що хвороба прогресує, цей процес можна уповільнити, а сліпоту можна і потрібно попередити.

Подолати хворобу можна лише об’єднавши зусилля лікарів, пацієнтів, держави.

Висловлюємо подяку Комітету охорони здоров’я Верховної Ради України на чолі з Ольгою Богомолець за підтримку і сприяння у проведенні в Україні тижня боротьби з глаукомою.

Щиро дякуємо інтернам і співробітникам кафедри офтальмології НМУ імені О.О.Богомольця за активну участь в скринінгу населення під час Всесвітнього тижня глаукоми.

Дякуємо компанії "Р-Оптікс Україна" за технічну підтримку.

Читайте також

Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою 2018
Глаукома - підступна хвороба. Брифінг у Верховній Раді України
Сліпота внаслідок глаукоми невиліковна. Проте, своєчасна діагностика та адекватне своєчасне лікування з регулярним контролем допомагають зберегти зір.
Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою 2018
Звіт про Workshop "Про глаукому і не тільки" (22.11.2018)
Офтальмологічна спільнота не перестає дивувати. Ми захоплюємося Вашим прагненням до отримання нових знань, навичок, відвертістю у висловлюванні власної думки, глибоким клінічним мисленням та турботою про пацієнта.
Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою 2018
Нормотензивная глаукома: патогенез, клиника и лечение
В последние годы нормотензивная глаукома является предметом пристального внимания офтальмологов. Одной из важнейших причин этого интереса стал тот факт, что данная форма глаукомы имеет много общего с клиническими характеристиками первичной открытоугольной глаукомы и целым рядом отличительных факторов риска развития глаукомной оптической нейропатии.
Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою 2018
Всесвітній тиждень глаукоми 2019
Напередодні Всесвітнього тижня глаукоми, який цього року проводиться 10-16 березня, доктор медичних наук, професор, експерт МОЗ зі спеціальності "Офтальмологія" Оксана Вітовська говорила про здоров'я очей на "UA: Українське радіо".