Майстер-клас "Захворювання передньої поверхні ока, труднощі діагностики та особливості лікування"
Майстер-клас "Захворювання передньої поверхні ока, труднощі діагностики та особливості лікування"

Офтальмологічний марафон продовжується.

5 червня 2019 року відбувся майстер-клас з патології передньої поверхні ока.

Дискусії, що точилися під час обговорення історій хвороб пацієнтів, свідчили про нестандартність підготовлених клінічних ситуацій. Обговорення продовжувалось ще довго після завершення майстер-класу.

Практичні навички з огляду пацієнтів та діагностики уражень переднього відділу ока (біомікроскопія, оцінка стану краю повік, мейбомієвих залоз, безконтактна оцінка часу розриву слізної плівки, товщина ліпідного шару, частота мигань, мейбомієграфія, тощо) активно відпрацьовувались за допомогою сучасного приладу Kanghua SLM-6E.

Дякуємо нашим партнерам та учасникам воркшопу!

До наступних зустрічей.

Майстер-клас 5 червня 2019 року. http://ophthalmolog.kiev.ua/news/workshop-zahvoruvannya-perednoi-poverhni-oka

Опубліковано Всеукраїнський альянс офтальмологів Пʼятниця, 7 червня 2019 р.

Читайте також

Майстер-клас
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
Майстер-клас
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
Майстер-клас
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
Майстер-клас
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.