Увеїти: актуальність питання
Увеїти: актуальність питання

Нагадуємо, що 28 січня 2017 року у м. Києві відбулась Міжнародна науково-практична медична конференція «Неінфекційні увеїти: вчора, сьогодні, завтра».

Експертами було розглянуто проблеми діагностики неінфекційних увеїтів, сучасні рекомендації до їх лікування, пиьання співпраці офтальмологів та ревматологів, досвід ревматологів у лікуванні неінфекційних увеїтів при ревматологічних захворюваннях та сучасні можливості терапії неінфекційних увеїтів.

До Вашої уваги відео доповіді доктора медичних наук, зав. від. увеїтів Інституту очних хвороб і тканинної терапії (м. Одеса) Зборовської Олександри Володимирівни "Увеїти: актуальність питання".


Запрошуємо бажаючих відповісти на запитання, які підготовлено за цією доповіддю.

Також нагадуємо, що раніше на нашому сайті було розміщено відео лекції професора, доктора медичних наук, зав. відділення ревматології та внутрішньої патології клінічної лікарні «Феофанія» (м. Київ) Головач Ірини Юріївни на тему "Погляд ревматолога на ведення пацієнтів з неінфекційним увеїтом. Результати досліджень увеїтів при ревматологічних захворюваннях".

Перевіртеи себе за матеріалами названої лекції професора Головач І.Ю. За посиланням http://ophthalmolog.kiev.ua/faq/test-dlia-fakhivtsiv/uveitis/ розміщено відповідний тест.