Супрахоріоідальні шунти
Супрахоріоідальні шунти
МЕТА ОГЛЯДУ

У цій статті розглядаються останні дослідження, що оцінюють ефективність та безпеку зовнішніх та внутрішніх супрахоріоідних шунтів, призначених для збільшення увеосклерального відтоку у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою.

ОСТАННІ ВИСНОВКИ

Золотий шунт і STARflo поміщають у супрахоріоідальний простір за допомогою зовнішнього доступу, CyPass Micro-Stent та iStent Supra вводяться через внутрішній доступ через розріз рогівки.

Невеликий рандомізований клінічний аналіз довів подібну ефективність серед двох різних моделей золотого шунту та ахмедового клапану. Загальне багатоцентрове рандомизированное дослідження COMPASS показало, що мікростент CyPass у поєднанні з хірургією катаракти є більш ефективним, ніж хірургія катаракти через 2 роки. Результати дослідження свідчать про сприятливий профіль безпеки для кожного супрахоріоідного пристрою та зниження внутрішньоочного тиску у середніх і високих груп ризику з відповідним зниженням необхідності консервативного лікування.

З огляду на відносну новизну цих процедур, в даний час невідомо, чи фібробластична проліферація в супрахоріоідальному простору зможе обмежити їх довготривалий успіх.

РЕЗЮМЕ

Відродження інтересу до супрахоріоідального простору призвело до розробки нових біосумісних імплантатів глаукоми. Селективна трабекулоектомія легко поєднується з хірургією катаракти та зберігає кон'юнктиву для подальшої хірургії глаукоми. Необхідні додаткові дані щодо тривалої ефективності та пізніх ускладнень супрахоріоідальних шунтів.

Джерело

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29206652

Переклад

Aleksandra Almazova

Читайте також

Супрахоріоідальні шунти
Безопасность ношения мягких контактных линз у детей
Интерес к подбору мягких контактных линз (МКЛ) постоянно возрастает. Данный обзор содержит информацию, полученную из исследований, которые оценивали частоту осложнений, в частности роговичные инфильтраты и микробные кератиты, у пациентов моложе 18 лет при ношении МКЛ.
Супрахоріоідальні шунти
Лікарі представили перше роботизоване оперативне втручання всередині очного яблука
Команда хірургів успішно виконала вперше в світі оперативне втручання всередині людського ока. Дослідження було протестовано на шести пацієнтах, яким була назначена вітреоретинальна хірургія за допомогою роботизованих приладів, та шість інших, яким була виконана стандартна мануальна хірургія.
Супрахоріоідальні шунти
Что исследования на животных говорят нам о механизмах развития близорукости – защита светом?
Исследования на людях показали, что экспозиция светом на открытом воздухе является фактором, защищающим от развития близорукости. Исследования, проводимые на животных, показали, что экспозиция светом в 50 люкс приводила к развитию близорукости у подопытных.
Супрахоріоідальні шунти
Різні анти-VEGF препарати здатні по різному впливати на внутрішньоочний тиск
У пацієнтів з анти-VEGF-терапією відмічається невелике зниження внутрішньоочного тиску через деякий час після інˈєкцій, але з мінімальними відмінностями між афліберцептом, ранибізумабом та бевацизумабом за даними нового дослідження.