Сучасні парадигми проблеми сухого ока. Сєверодонецьк
Сучасні парадигми проблеми сухого ока. Сєверодонецьк

10 травня 2019 року в місті Сєверодонецьк за підтримки Громадської спілки "Всеукраїнський альянс офтальмологів" та Центру відновлення зору "Візіум" для лікарів-інтернів, лікарів-офтальмологів, дитячих офтальмологів Луганської та Донецької областей було проведено тренінг на тему "Сучасні парадигми проблеми сухого ока".

Завідувач кафедри офтальмології НМУ імені О.О.Богомольця професор Оксана Вітовська та доцент кафедри офтальмології ВНМУ Юлія Салдан ознайомили присутніх з сучасними міжнародними рекомендаціями менеджменту пацієнтів з захворюванням поверхні очного яблука. Велику зацікавленість викликало обговорення та розбір складних клінічних випадків, робота в малих групах під керівництвом провідних експертів, де кожний з присутніх мав можливість висловити свою точку зору щодо діагностики та лікування. Було проведено розбір алгоритму встановлення діагнозу та вибору найкращого відповідного лікування при різноманітних формах ураження.

Під час практичної частини лікарі опанували методи огляду ока, використання різних барвників, визначення чутливості рогівки тощо. По закінченню всі учасники отримали сертифікати.

Такі зустрічі вже стають доброю традицією.

"Всеукраїнський альянс офтальмологів" – майданчик для об’єднання всіх, хто працює в сфері офтальмології.

ВІДЕО

ФОТО

Читайте також

Сучасні парадигми проблеми сухого ока. Сєверодонецьк
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
Сучасні парадигми проблеми сухого ока. Сєверодонецьк
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
Сучасні парадигми проблеми сухого ока. Сєверодонецьк
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
Сучасні парадигми проблеми сухого ока. Сєверодонецьк
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.