Міжнародне Агентство з профілактики сліпоти (IAPB) та компанія «Байєр» (Bayer) розпочали фотоконкурс, присвячений Всесвітньому Дню Зору
Міжнародне Агентство з профілактики сліпоти (IAPB) та компанія «Байєр» (Bayer) розпочали фотоконкурс, присвячений Всесвітньому Дню Зору
WSD Logo

За допомогою фотоконкурсу компанія «Байєр» та IAPB намагаються підвищити обізнаність суспільства про необхідність постійної турботи про зір та користі від спільної діяльності в цій сфері.

Онлайн-фотоконкурс http://photocomp.iapb.org запрошує до участі як фотографів-аматорів, так і професіоналів з усього світу. Щоб стати учасником конкурсу, Вам потрібно буде завантажити фото, яке найкраще відображає гасло «Разом ми сильніші» в напрямку культури догляду за зором. Компанія «Байєр» та IAPB закликають фотографів також ділитися своїми знімками в соціальних мережах з використанням нашого офіційного хештегу #StrongerTogether.

Про міжнародний конкурс фотографіï

  • Термін для подачі фотографій: до 13 жовтня 2016 року.
  • Категорії: Професійні та аматорські фото.
  • Тема: #StrongerTogether ("Сильніші разом") відображає спільні зусилля усіх зацікавлених осіб заради поліпшення культури здорового зору та якості життя тих, хто живе із сліпотою або вадами зору. Що більше ми працюємо разом, то сильнішими ми стаємо.
  • Нагороди: Фотографії із найбільшою кількістю лайків та репостів будуть обрані для голосування журі на 10-ій Генеральній Асамблеї Міжнародної агенції з профілактики сліпоти у Дурбані, Південна Африка, наприкінці жовтня 2016 року. Два переможці та п'ять учасників, що займуть наступні місця у кожній з категорій, будуть оголошені на церемонії Закриття 10-ої Генеральної Асамблеї 30 жовтня, а їхні фото будуть експоновані.

Глобальна проблема порушення зору

  • Приблизно 285 мільйонів людей по всьому світу живуть із поганим зором або сліпотою.
  • Iз них 39 мільйонів людей – сліпі, а 246 мільйонів мають порушення зору середнього або високого ступеню.
  • Однак 80% порушень зору можна уникнути, тобто вилікувати та / або запобігти.
  • Близько 65% людей із вадами зору – старші за 50 років.
  • За підрахунками ВООЗ вікова дегенерація сітківки призводить до сліпоти у 3 мільйонів людей по всьому світі, що складає 8,7% від усіх випадків виникнення.

Як стати учасником конкурсу фотографії #StrongerTogether

#StrongerTogether

Подайте своє фото до 13 жовтня 2016 року!