Резюме клінічних рекомендацій "Моделі клінічної практики". Бактеріальний кератит, ААО 2017
Резюме клінічних рекомендацій "Моделі клінічної практики". Бактеріальний кератит, ААО 2017

Продовжуємо публікацію перекладу Резюме клінічних рекомендацій "Моделі клінічної практики": Бактеріальний кератит, ААО 2017.

Нагадуємо, що, як зазначається в передмові до рекомендацій, кращі практичні алгоритми є керівництвом для практичної діяльності, але не для надання допомоги якійсь одній конкретній людині. І хоча вони повинні в цілому задовольнити потреби більшості пацієнтів, вони не можуть найкращим чином відповідати потребам всіх пацієнтів.

Дотримання даних рекомендацій не гарантує успішний результат в кожній конкретній ситуації. Лікар повинен приймати рішення про правильну тактику лікування пацієнта з урахуванням всіх особливостей захворювання.

Читайте також

Резюме клінічних рекомендацій
Міжнародні протоколи надання медичної допомоги. Вікова макулярна дегенерація, ААО 2016
Продовжуємо публікувати резюме рекомендацій Американської Академії Офтальмології з патології сітківки. На черзі вікова макулярна дегенерація
Резюме клінічних рекомендацій
Міжнародні протоколи надання медичної допомоги. Тракційний синдром, ААО 2016
Сподіваємось Вам буде цікаво ознайомитись з резюме рекомендацій Американської Академії Офтальмології з патології сітківки. Розпочинаємо з епіретинальної мембрани та вітреомакулярної тракції, ідіопатичного макулярного розриву.
Резюме клінічних рекомендацій
Опитування: протоколи надання допомоги при захворюваннях сітківки
Просимо висловити точку зору які з наведених міжнародних рекомендацій та протоколів найкраще висвітлюють сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування захворювань сітківки.
Резюме клінічних рекомендацій
Локальні протоколи
Система стандартизації медичної допомоги, види медико-технологічних документів, нормативно-правова база розробки та впровадження медико-технологічних документів, локальний протокол медичної допомоги, клінічний маршрут пацієнта тощо.