Результати Міжнародної конференції Ophthalmic HUB
Результати Міжнародної конференції Ophthalmic HUB

30-31 березня 2018 року під патронатом НМУ імені О.О.Богомольця та за сприянням Громадської Спілки «Всеукраїнський альянс офтальмологів» у Києві вперше відбулась міжнародна конференція офтальмологів Ophthalmic HUB. У представницькому заході взяли участь понад 750 офтальмологів зі всіх регіонів України. Своє бачення розвитку світової офтальмології презентували 12 спікерів, що представляли 8 країн Європи та Америки.

В умовах сучасного реформування системи охорони здоров’я, Конференція, перш за все, стала дієвим професійним майданчиком для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем в світовій та українській офтальмології та суміжних медичних напрямках, зміцнення співробітництва, об’єднання всіх, хто працює в офтальмології і суміжними з нею сегментами та створення єдиного офтальмологічного простору.

В рамках Конференції доктор Кірк Стефенсон (Kirk Stephenson, університетський госпіталь Mater Misericordiae University Hospital Ірландія) поінформував колег про досвід створення Національного реєстру спадкових захворювань та його вплив на організацію офтальмологічної допомоги пацієнтам. За його словами, такі дані нададуть можливість дослідити історію захворювання та ймовірні ризики виникнення хвороби, аби запобігти її розвитку.

Своєю чергою доктор Маттео Ді Барі (Matteo Di Bari, Італія) поділився досвідом про створення телемедицини в Італії, зокрема, щодо його активного використання у популяризації скринінгу та ранньої діагностики офтальмологічних захворювань. На його думку, подібні методи є надзвичайно актуальними в умовах реформування первинної ланки охорони здоров’я в Україні.

Також, учасники Конференції з європейських країн розповіли, зокрема, про дослідження в галузі генної терапії в офтальмології, 3-Д хірургію, трансплантацію сітківки.

Своїми досягненнями поділились провідні українскі офтальмологи. Особливо важливими були робоча зустріч та тренінг завідувачів кафедрами офтальмології ВНМЗ з представниками Міжнародної ради з офтальмології, яка опікується медичною освітою офтальмологів на всіх рівнях – професором Хеленою Фліппе з Португалії (Helena Flippe, Голова Комітету з постійного професійного розвитку Міжнародної Ради з офтальмології (Іnternational Council of Ophthalmology), член Комітету високотехнологічних методів викладання та вивчення офтальмології Міжнародної Ради з офтальмології (ICO) та професором Давідом Кіганом з Ірландії (David Keegan, член правління Національної ради сліпих (NCBI) в Ірландії, Голова робочої групи з запобігання слабкозорості в європейській мережі групи рідкісних захворювань, член науково-медичної ради Retina International). Учасники дискусій обговорювали відмінності системи підготовки офтальмологів на післядипломному етапі та наближення програми післядипломної підготовки офтальмологів в Україні до світових стандартів задля їх конкурентоспроможності у світовій медицині.

Захід відбувся в інноваційному форматі мультидисциплінарного співробітництва. Конференцію Ophthalmic HUB, в роботі якої взяли участь нейрохірурги, естетичні хірурги, ревматологи, психолог, медичний адвокат та дієтолог, внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році.

Читайте також

Результати Міжнародной конференції Ophthalmic HUB
Відкрийте для себе Ophthalmic HUB
Ophthalmic HUB – це сучасний майданчик для спілкування, знайомства з інноваційними методами діагностики офтальмологічних захворювань, методами їх лікування, обміну практичним досвідом.
Результати Міжнародной конференції Ophthalmic HUB
Ophthalmic HUB - як подати тези
Вимоги до оформлення тез (структура, мови, редактор тощо), термін подачі, реквізити для оплати публікації, вартість та інше дізнайтесь далі.
Результати Міжнародной конференції Ophthalmic HUB
Ophthalmic HUB - співпраця з міжнародними освітніми організаціями
Поспілкуватися щодо навчання, підвищення кваліфікації, стажування, отримання грантів, наукового та клінічного співробітництва з провідними спікерами International Council of Ophthalmology у Вас буде нагода під час #OphthalmicHUB 30 березня 2018 року
Результати Міжнародной конференції Ophthalmic HUB
Ophthalmic HUB - Одним із спікерів стане Dr. Michael Brennan, віце-президент ААО
Знайомтесь. Одним із спікерів #OphthalmicHUB стане Dr. Michael Brennan, віце-президент Американської академії офтальмології, експерт з тематики global ophthalmology.