Ophthalmic HUB - Спікери з Німеччини
Ophthalmic HUB - Спікери з Німеччини

Знайомтесь, наші спікери 30 березня 2018 року.

Dr. Birgit Lorenz, професор, завідувач кафедри офтальмології, Юстус Лібіх Університет, Гіссен, Німеччина, директор офтальмологічної університетської клініки Гіссен і Марбург, нейроофтальмолог, дитячий офтальмолог, офтальмогенетик.

Професор Лоренц поділиться з нами питаннями діагностики та лікування гострої ретинопатії у недоношених, а також розкриє питання дистрофії сітківки - від винаходу генів до генної терапії.

Dr. Lyubomir Litvinchuk, завідувач відділенням вітреоретинальної хірургії університетської клініки Гіссен і Марбург, Юстус Лібіх Університет, Гіссен, Німеччина, лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Ми запросили доктора Любомира з доповіддю «Рівняння на 3D офтальмохірургію: технологія, клінічне застосування, перспективи».

Dr. Detlef Kuhn, керівник відділення інтенсивної хірургії університетської клініки Гіссен і Марбург, Юстус Лібіх Університет, Гіссен, Німеччина.

Др. Detlef Kuhn має намір розкрити проблему впливу офтальмологічних операцій та офтальмологічних медикаментів на загальний стан організму.

Нагадуємо, лише до 1 березня діє знижка на реєстрацію #OphthalmicHUB

Відкрийте для себе #OphthalmicHUB вже зараз http://ophthalmic-hub.com/#pricing

Читайте також

Ophthalmic HUB - Спікери з Німеччини
Відкрийте для себе Ophthalmic HUB
Ophthalmic HUB – це сучасний майданчик для спілкування, знайомства з інноваційними методами діагностики офтальмологічних захворювань, методами їх лікування, обміну практичним досвідом.
Ophthalmic HUB - Спікери з Німеччини
Ophthalmic HUB - як подати тези
Вимоги до оформлення тез (структура, мови, редактор тощо), термін подачі, реквізити для оплати публікації, вартість та інше дізнайтесь далі.
Ophthalmic HUB - Спікери з Німеччини
Ophthalmic HUB - співпраця з міжнародними освітніми організаціями
Поспілкуватися щодо навчання, підвищення кваліфікації, стажування, отримання грантів, наукового та клінічного співробітництва з провідними спікерами International Council of Ophthalmology у Вас буде нагода під час #OphthalmicHUB 30 березня 2018 року
Ophthalmic HUB - Спікери з Німеччини
Ophthalmic HUB - Одним із спікерів стане Dr. Michael Brennan, віце-президент ААО
Знайомтесь. Одним із спікерів #OphthalmicHUB стане Dr. Michael Brennan, віце-президент Американської академії офтальмології, експерт з тематики global ophthalmology.