Відкрийте для себе Ophthalmic HUB
Відкрийте для себе Ophthalmic HUB

Стрімкий розвиток, інноваційні методи лікування, досягнення фармацевтичної галузі – все це дарує надію, що сліпота і слабкозорість які можна попередити залишаться в минулому.

Ophthalmic HUB – це сучасний майданчик для спілкування, знайомства з інноваційними методами діагностики офтальмологічних захворювань, методами їх лікування, обміну практичним досвідом.

Ophthalmic HUB – це зустріч та обговорення нагальних проблем з тими, хто найчастіше співпрацює з офтальмологами: дерматологами, косметологами, неврологами, ревматологами тощо.

Як захистити права лікаря та вийти з найскладніших юридичних ситуацій, як поводити себе з пацієнтами та колегами, щоб уникнути конфліктних ситуацій – про це та багато іншого Ви дізнаєтесь, якщо відвідаєте Ophthalmic HUB.

Чекаємо на Вас 30 березня 2018 року. Додаткова інформація на сайті http://ophthalmic-hub.com/

Наукова программа Ophthalmic HUB

Завантажити Наукову программу Ophthalmic HUB

Читайте також

Ophthalmic HUB. Ще не чули? Знайомтесь!
Ophthalmic HUB - як подати тези
Вимоги до оформлення тез (структура, мови, редактор тощо), термін подачі, реквізити для оплати публікації, вартість та інше дізнайтесь далі.
Ophthalmic HUB. Ще не чули? Знайомтесь!
Ophthalmic HUB - співпраця з міжнародними освітніми організаціями
Поспілкуватися щодо навчання, підвищення кваліфікації, стажування, отримання грантів, наукового та клінічного співробітництва з провідними спікерами International Council of Ophthalmology у Вас буде нагода під час #OphthalmicHUB 30 березня 2018 року
Ophthalmic HUB. Ще не чули? Знайомтесь!
Ophthalmic HUB - Одним із спікерів стане Dr. Michael Brennan, віце-президент ААО
Знайомтесь. Одним із спікерів #OphthalmicHUB стане Dr. Michael Brennan, віце-президент Американської академії офтальмології, експерт з тематики global ophthalmology.
Ophthalmic HUB. Ще не чули? Знайомтесь!
Ophthalmic HUB - Одним із спікерів стане Dr. David Keegan
Знайомтесь! Наш спікер 30 березня 2018 доктор David Keegan - вітреоретинальний хірург в університетському госпіталі Mater Misericordiae University Hospital, Дублін.