Некролог. Кашинцева Людмила Терентіївна
Некролог. Кашинцева Людмила Терентіївна

Кашинцева Людмила ТерентіївнаЗ великим сумом повідомляємо, що пішла з життя наша колега видатний вчений, доктор медичних наук, професор Кашинцева Людмила Терентіївна.

Все своє життя Людмила Терентіївна присвятила офтальмології і зокрема інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова, в якому почала ще працювати після закінчення з відзнакою Одеського медичного інституту з 1950 року. Їй пощастило працювати під керівництвом Володимира Петровича, в якого вона перейняла такі якості як щирість, ерудованість, свобода мислення і відданість своїй професії. Все її життя – це безкорисливе служіння людям.

Людмила Терентіївна поєднувала в собі якості прекрасного клініциста, обдарованого вченого і талант педагога. Вона заснувала школу молодих вчених, виховала багато наукових кадрів і клінічних лікарів, що спеціалізуються по глаукомі і офтальмоендокринології.

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної офтальмології Людмила Терентіївна удостоєна високих урядових нагород: ордена «Дружби народів» та ордена «Знак пошани», медаллю «За доблесну працю», нагороджена знаком «Відмінник охорони здоров'я», а ще численними дипломами і грамотами Академії медичних наук і Міністерства охорони здоров'я України.

Висловлюємо співчуття родині та родичам у зв'язку з такою важкою втратою. Світла пам'ять про Людмилу Терентіївну назавжди збережеться в наших серцях.