Не дозвольте глаукомі затьмарити Ваш зір
Не дозвольте глаукомі затьмарити Ваш зір

Найбільшою цінністю для людей будь якого віку є зір, оскільки він надає найбільше інформації про оточуючий світ. Тому втрата зору безумовно є трагедією.

Серед причин сліпоти в світі друге місце посідає глаукома. Як правило, людина непомітно та поступово втрачає зір аж до повної сліпоти. Відновити зір в такому разі не можливо.

За даними ВООЗ в розвинених країнах кожний другий хворий не підозрює про наявність в нього глаукоми.

Враховуючи соціальну значимість глаукоми, в 2008 році вперше на підтримку ініціативи Всесвітньої Глаукомної Асоціації (WGA) та Всесвітньої Асоціації пацієнтів, що мають глаукому (WGPA), в Україні було оголошено День боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми, а з 2011 року запроваджено Тиждень Глаукоми (Glaucoma Week). Цього року він проходить з 12 по 18 березня.

Що таке глаукома? Чому вона виникає ? Чи можна запобігти цьому захворюванню? Як боротися з нею? На ці та інші запитання Ви зможете знайти відповіді на нашому інформаційному ресурсі, в засобах масової інформації та під час спілкування з фахівцями.

Хворобу не обирають і на глаукому може захворіти будь-хто. Але своєчасна діагностика та лікування допоможуть зберегти Ваш зір.

Не забудьте перевірити тиск в ваших очах!

глаукома інфографіка


глаукома інфографіка

Висловлюємо вдячність лікарю-офтальмологу Уманської ЦРЛ Мальованій Юлії за підготовку матеріалів.