Конференція "Про сухе око і не тільки" (13.11.2018)
Конференція "Про сухе око і не тільки" (13.11.2018)

Зустріч офтальмологів 13 листопада 2018 року відзначилась обговоренням інновацій, які містять останні рекомендації TFOS.

Хвороба сухого ока – тема, яка є однією із актуальних в офтальмології, оскільки не тільки погіршує зорову працездатність, уповільнює реакцію водіїв, погіршує життя, але й може стати причиною зниження гостроти зору та, в багатьох випадках, звести нанівець саму ідеальну рефракційну операцію. Саме про це, а також про сучасні стандарти діагностики, лікування та спостереження хворих на сухе око, йшлося в доповіді доктора медичних наук, професора, Оксани Вітовської.

Яскравий та інформативний виступ доктора Wolfgang Müller-Lierheim, в якому він висвітлив основні характеристики сльозозамінників, що містять гіалуронову кислоту, результати досліджень їх впливу на стан очної поверхні та відмінності препаратів, які ми використовуємо в щоденній практиці, викликав безліч питань та активну дискусію.

Рефракційні операції - одна з причин порушення стабільності слізної плівки та геометрії очної поверхні, а отже і виникнення сухого ока. Про сучасні методи лазерної рефракційної хірургії, їх особливості та відмінності, покази та проти покази, фактори, що впливають на результат рефракційної хірургії та їх профілактику розповіла в лекції кандидата медичних наук, офтальмохірурга Лариси Коваленко.

Після завершення лекцій відбулося жваве обговорення дискусійних питань практичного менеджменту хвороби сухого ока. І нам дуже приємно відмітити глибоку зацікавленість аудиторії, відвертість та неупередженість відповідей спікерів на самі гострі запитання.

Захід організовано за підтримки компанії Сантен

Захід організовано за підтримки компанії "Сантен"

Хвороба сухого ока. Конференція 13.11.2018

Читайте також

Конференція
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
Конференція
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
Конференція
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
Конференція
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.