Новини

Новини

Порівняння інтравітреального введення бевацизумабу та лазерної фотокоагуляції при лікуванні ретинопатії недоношених

Ретинопатія недоношених - проблема, що набула значної актуальності останніми роками. Своєчасне та ефективне лікування збереже зір дитині. Час йде на години. Несвоєчасна діагностика та зволікання з лікуванням веде до сліпоти. Лазер чи анти-vegf терапія? Про це ми говорили під час #OphthalmicHUB 2018, про це прочитаєте в статті.

Читати далі
Науково-практичний семінар "Ophthalmic Light. Протиріччя в офтальмології" (01.10.2019)

1-го жовтня 2019 року в рамках проведення виставки "PUBLIC HEALTH 2019" відбудеться традиційний семінар "Ophthalmic Light. Протиріччя в офтальмології". Участь у семінарі БЕЗКОШТОВНА. Обов'язково заповнюйте реєстраційну форму та приходьте. Чекаємо на Вас.

Читати далі
Юрій Дьомін. Антибіотикорезистентність та шляхи її подолання в лікуванні інфекційно–запальної патології очей. Ophthalmic HUB 2019 [ВІДЕО]

Безконтрольне користування антибіотиками при будь якому почервонінні ока, не за показами, сприяє виникненню тяжких уражень органа зору. Як уникнути цієї ситуації, раціонально використовувати антибіотики - відповіді на ці та інші питання ви почуєте в лекції Дьоміна Юрія Альбертовича.

Читати далі
Helena Prior Filipe. Дивовижний медичний педагог. Ophthalmic HUB 2018 [ВІДЕО]

Як навчати медицині та офтальмології? Які основні компетенції хорошого викладача? Як підготувати ефективного лідера в своїй професії?

Читати далі
1 2 3 4 5