Новини

Новини

Dr.Birgit Lorenz - Дистрофії сітківки: від винаходу генів до генної терапії. Ophthalmic HUB 2018 [ВІДЕО]

Молекулярно-генетичні основи ряда захворювань сітківки доведені в великій кількості досліджень. Сьогодні досягнення в генетиці радикально змінює офтальмологію - з`являються нові методи діагностики, все активніше проводяться спроби лікувати спадкові захворювання, які раніше вважались невиліковними, шляхом використання генної терапії.

Читати далі
Віртуальна реальність зустрічається з медичною освітою

Віртуальна реальність пропонує безризиковий спосіб вивчення та практики діагностичних та хірургічних навичок, і 3-D технології допомагають у цьому. Очікується, що потенціал вірутальної реальності вийде далеко за межі місця створення до хірургів середнього рівня, які хочуть вдосконалити свої навички або дізнатися про нові можливості. Ось розгляд двох платформ вірутуальної реальності, розроблених спеціально для офтальмологічного світу.

Читати далі
Ophthalmic HUB - знайомтесь з спікером Dr. Christina Grupcheva, MD, PhD

Професор Christina Grupcheva є провідним експертом з лікування захворювань переднього сегменту ока, рогівки, контактної корекції, комплексної хірургії переднього відрізку ока.

Читати далі
Dr.David Keegan - Роль трансплантації сітківки в лікуванні ретинальної патології. Ophthalmic HUB 2018 [ВІДЕО]

Ідея трансплантації сітківки з метою заміщення уражених фоторецепторів на здорові не нова. Безліч експериментальних робіт, присвячених вивченню ефективності трансплантації сітківки, які були проведені в світі, є важливим кроком до впровадження цього методу лікування у практику.

Читати далі
1 2 3 4 5