Новини

Новини

Точність діагностичних методів візуалізації при диференціації патології в педіатрії очей з папіледемою та псевдопапіледемою

Мета дослідження - визначити найточніший діагностичний метод візуалізаціі для диференціації очей в педіатрії зі справжнім набряком диску зорового нерва (папіледемою - ПЕ) або псевдопапіледемою (ППЕ).

Читати далі
​OphthalmicHUB 2019: у пошуку нових можливостей

Фахівцям Ophthalmic HUB відомий як майданчик для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем офтальмології та суміжних медичних напрямів, започаткування співробітництва та пошуку нових можливостей для професійної реалізації. Цього року захід об'єднав учасників з 15 країн.

Читати далі
Retina Risk - додаток для хворих на цукровий діабет

Retina Risk допоможе пацієнтам з діабетом контролювати захворювання та фактори ризику його виникнення, ознайомитися в доступній формі з основною інформацією про цукровий діабет.

Читати далі
Про сухе око і не тільки. Workshop у Вінниці та Хмельницькому

Безперервний професійний розвиток лікарів - один з основних напрямів діяльності Всеукраїнського альянсу офтальмологів. Після OphthalmicHUB продовжуємо впроваджувати інформальну освіту, імплементувати теоретичні знання в практичну діяльність.

Читати далі
1 2 3 4 5