Від науки до практики – один крок. Але такий непростий!
Від науки до практики – один крок. Але такий непростий!

Враховуючи увагу до хвороби сухого ока, останнім часом, навряд чи, можливо когось здивувати ще одним семінаром, присвяченим цій проблемі.

Однак, ми вирішили започаткувати нові освітні ініціативи з метою наблизити теоретичні знання до щоденної практики звичайного лікаря-офтальмолога. Захід відбувся за підтримки компанії Santen.

Ми робили все, щоби він був цікавим, незвичайним, драйвовим та корисним.

Дякуємо всім, хто взяв участь в роботі Workshop, зробив його саме таким, про який ми мріяли, своєю активною дискусією, інтерактивною роботою, обговоренням складних клінічних випадків та поширенням свого досвіду.

В своїх лекція Оксана Вітовська та Юлія Салдан висвітлили основні положення TFOS і DEWS. Надзвичайно енергійно та активно пройшла сесія розбору клінічних випадків. А практична частина, яку блискуче модерувала Юлія Салдан, викликала особливу зацікавленість та багато запитань.

Дуже вдячні всім присутнім за їхні відверті висловлювання щодо організації заходу та ідеї щодо наступних Workshop.

Workshop організовано за підтримки компанії Сантен

Workshop організовано за підтримки компанії "Сантен"

Відео
Фотографії
Хвороба сухого ока. Workshop 10.10.2018

Читайте також

Від науки до практики – один крок. Але такий непростий!
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
Від науки до практики – один крок. Але такий непростий!
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
Від науки до практики – один крок. Але такий непростий!
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
Від науки до практики – один крок. Але такий непростий!
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.