Вір у себе
Вір у себе

Серед усіх громадських організацій, що об'єднують фахову офтальмологічну спільноту, наша сама молода. Разом з вами ми робимо перші кроки. Окрім освітньої, профілактичної діяльності ми опікуємося благодійними проектами, серед яких допомога постраждалим захисникам України, участь в оглядах цивільного населення в зоні проведення АТО тощо.

Сьогодні раді представити Вам результати ще одного благодійного проекту.

В Київській спеціальній школі-інтернат № 5 навчається 165 дітей-інвалідів по зору (сліпі та слабозорі) із м. Києва та різних областей України. Діти постійно живуть в інтернаті (окрім киян) та їдуть по домівкам тільки на канікули.

Такий інтернат, де діти-інваліди живуть постійно – єдиний в столиці. Крім загальноосвітніх предметів учні вивчають соціально-побутову орієнтацію, орієнтування у просторі, ритміку, санітарію та гігієну, корекцію вад розвитку та мовлення. Учні школи отримують допрофесійну підготовку: «Оператор комп’ютерного набору» та «Медична сестра лікувального масажу». Вступають до найкращих вищих навчальних закладів столиці: КДУ ім. Т.Г.Шевченко, університет авіації, музичні училища та консерваторію.

Педагогічний колектив школи докладає максимум зусиль, щоб життя вихованців в інтернаті було змістовним, цікавим та корисним, а сам заклад намагаються зробити охайним і сучасним.

Гасло школи «Вір у себе» може бути рушійною силою для кожного громадянина України сьогодні.

Повірили в себе і ми, коли після знайомства з колективом школи та вихованцями, їхніми творчими роботами та здобутками, поставили собі за мету внести і свою посильну допомогу в розвиток закладу, а саме – технічне забезпечення офтальмологічної допомоги. З цією метою ми прийняли участь в конкурсі на отримання гранту Bayer Cares Foundation. Низький уклін Олені Погурській, яка підготувала матеріали та презентувала їх перед суворим європейським журі. Саме її завзятість, активна життєва позиція та наполеглива праця стали підґрунтям нашої маленької перемоги.

Ми отримали грант, обговорили на ряді зустрічей з керівництвом школи та представниками грантодавця найгостріші проблеми та нагальні потреби, вивчили пропозиції постачальників офтальмологічного обладнання в Україні.

Ми пишаємось, що в результаті проведеної роботи з травня цього року стан очей діточок лікарі школи оцінюють за допомогою сучасного сертифікованого обладнання.

Щиро дякуємо ТОВ «РАВІТА УКРАЇНА» та особисто директору Дуришеву Андрію Олександровичу, який не вперше підтримує благодійні акції в Україні, за сприяння в реалізації міжнародного гранту.

лист-подяка