Міжнародний проект - опитування "Глобальні тенденції в лікуванні сітківки" (Global Trends in Retina Survey)
Міжнародний проект - опитування "Глобальні тенденції в лікуванні сітківки" (Global Trends in Retina Survey)

В рамках співпраці Всеукраїнського Альянсу Офтальмологів з міжнародними фаховими організаціями Американське товариство ретинологів (ASRS) запросило членів нашої організації та всіх бажаючих взяти участь в опитуванні щодо глобальних тенденцій в лікуванні сітківки.

Це он-лайн опитування з 15 запитань, на які потрібно лише кілька хвилин. Воно дасть змогу врахувати Ваші погляди на терапевтичні та хірургічні стратегії в лікуванні сітківки.

Опитування доступне на веб-сайті www.asrs.org/asrs-community/2020-global-trends

Коли ви перейдете за посиланням, потрібно буде вказати:

  • Вашу електронну адресу
  • пароль (який Ви створите)

Зверніть увагу: Якщо Ви брали участь в опитуванні Global Trends in Retina Survey у попередні роки, будь ласка, використовуйте ім’я користувача та пароль, створені раніше.

Якщо Ви є членом ASRS, натисніть https://www.asrs.org/asrs-community/pat-survey/9, щоб отримати доступ до опитування.

Ваше ім'я користувача та пароль дозволять вам зберегти відповіді та повернутися до опитування глобальних тенденцій, якщо Ви не заповнили його за один раз.

Якщо у Вас є якісь питання або Вам потрібна допомога, зв'яжіться з caroline.bozell@asrs.org

Результати дослідження Global Trends in Retina Survey 2020 будуть представлені на 38-й щорічному конгресі ASRS (24-28 липня у Сіетлі, штат Вашингтон, США). Ви також отримаєте он-лайн доступ до повних результатів опитування.

Скористайтеся цією можливістю для участі в міжнародному проекті - опитуванні "Глобальні тенденції в лікуванні сітківки" (Global Trends in Retina Survey).

З повагою,
Оксана Вітовська, д.м.н.
Всеукраїнський Альянс Офтальмологів