Глаукома. Що повинен знати кожний [Відео]
Глаукома. Що повинен знати кожний [Відео]

З 12 по 18 березня 2017 року з ініціативи Всесвітньої асоціації товариств глаукоми (WGA) та «Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою» - WGPA проводиться «Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою» (World Glaucoma Week, офіційний сайт - http://www.wgweek.net/).

Однією з провідних задач Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою є збільшення інформованості населення про поширеність, симптоматику та необхідність своєчасного звернення хворого за лікарською допомогою.

Глаукома є важким захворюванням органу зору, займає одне з перших місць серед інвалідності по зору, та при відсутності раннього виявлення та лікування призводить до неминучої сліпоти.

Глаукома. Що повинен знати кожний

З метою удосконалення організації надання допомоги людям, хворим на глаукому в сучасних умовах, заплановано провести заходи, присвячені «Всесвітньому тижню боротьби з глаукомою». В рамках заходів буде здійснена санітарно-просвітницька робота серед населення та медичних працівників усіх спеціальностей про ранню діагностику, клініку та лікування даної категорії пацієнтів.

Спеціалісти офтальмологи, які працюють в державних медичних закладах міста Києва, активно приєднується до проведення Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою та планують проведення низки заходів.

Відео:

Джерело:

Кафедра офтальмології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.