BMJ Best practice. Увеїт
BMJ Best practice. Увеїт

Ми з вами часто стикаємось в щоденній практиці з увеїтами. Кожному знайомі труднощі діагностики на початкових етапах, проблеми диференційної діагностики різних видів увеїтів, лікування. Рекомендації, що перед вами, стануть в нагоді не лише офтальмологам, але й сімейним лікарям, ревматологам.

Також нагадуємо про рекомендації BMJ Best Practice "Оцінювання ступеню втрати зору".

Читайте також

BMJ Best practice. Увеїт
Міжнародні протоколи надання медичної допомоги. Вікова макулярна дегенерація, ААО 2016
Продовжуємо публікувати резюме рекомендацій Американської Академії Офтальмології з патології сітківки. На черзі вікова макулярна дегенерація
BMJ Best practice. Увеїт
Міжнародні протоколи надання медичної допомоги. Тракційний синдром, ААО 2016
Сподіваємось Вам буде цікаво ознайомитись з резюме рекомендацій Американської Академії Офтальмології з патології сітківки. Розпочинаємо з епіретинальної мембрани та вітреомакулярної тракції, ідіопатичного макулярного розриву.
BMJ Best practice. Увеїт
Опитування: протоколи надання допомоги при захворюваннях сітківки
Просимо висловити точку зору які з наведених міжнародних рекомендацій та протоколів найкраще висвітлюють сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування захворювань сітківки.
BMJ Best practice. Увеїт
Локальні протоколи
Система стандартизації медичної допомоги, види медико-технологічних документів, нормативно-правова база розробки та впровадження медико-технологічних документів, локальний протокол медичної допомоги, клінічний маршрут пацієнта тощо.