Проект "Бачу світ" у Краматорську. Безкоштовні офтальмологічні обстеження
Проект "Бачу світ" у Краматорську. Безкоштовні офтальмологічні обстеження

Наш проект #БачуСвіт крокує Україною.

У квітні 2018 року представники ГС "Всеукраїнський альянс офтальмологів" відвідали місто Краматорськ, яке привітало нас весняним лагідним сонцем, яскравою блакиттю неба, зеленню парків та цвітінням дерев (місто-сад!).

Тут ми зустрілись з офтальмологами Донецької області, обговорили актуальні питання моніторингу глаукоми, лікування макулярних набряків, сучасні методи контролю міопіі та застосування мультифокальних ІОЛ, питання надання офтальмологічної допомоги в умовах реформування охорони здоров'я.

Під час спілкування колеги поділилися професійними проблемами, які виникли в регіоні за час АТО.

Оксана Вітовська та головні експерти регіону зустрілись з заступником директора медичного департаменту Донецької ОДА, обговорили проблемні питання та намітили шляхи їх вирішення.

Також, за підтримки клініки "Візіум" відбулась благодійна акція для осіб похилого віку регіону, яким було проведено діагностику зору на найсучаснішому обладнанні та надано висококваліфіковану консультаційну допомогу проф. Оксаною Вітовською щодо подальшого лікування.

Читайте також

Проект
Проект "Бачу світ" у Ковелі. Безкоштовні офтальмологічні обстеження
У Ковелі - ажіотаж. Протягом двох днів у місцевій лікарні проходять безкоштовні офтальмологічні обстеження та консультації для волинян. Хоч процедура за попереднім записом, у коридорі утворилася жива черга — люди, сподіваються потрапити на прийом. В рамках акції на прийом до професора Вітовської Оксани Петрівни записалися більше 120 людей.
Проект
В зону АТО передан препарат СуперОптик™ Аква в рамках проекта "Бачу світ" Всеукраинского Альянса Офтальмологов
Благотворительная акция проводилась в декабре 2017 г. по инициативе Всеукраинского Альянса Офтальмологов, при поддержке и содействии Первого добровольного мобильного госпиталя имени Николая Пирогова и фармацевтической компании "Завод фармацевтический "Польфарма С.А.".