"Ophthalmic HUB": Міжнародний офтальмологічний конгрес у Києві
"Ophthalmic HUB": Міжнародний офтальмологічний конгрес у Києві

Україна орієнтується на міжнародний рівень не тільки на політичній арені, але й у галузі офтальмології: у березні 2019 року в столиці Києві відбувся з'їзд, що не тільки можна порівняти з міжнародними конгресами, але який й сам встановлює стандарти, на які може орієнтуватись міжнародна спільнота.

"Ophthalmic HUB" як нова і сучасна форма конференцій у галузі офтальмології в Києві вперше відбувся минулого року за ініціативи професора Оксани Вітовської, завідувача кафедри Офтальмології НМУ ім. О.О.Богомольця. Як і минулого року, на "Ophthalmic HUB" в березні цього року професор Вітовська також запросила міжнародних учасників, вітаючи їх у вхідній зоні у вигляді голограми в натуральну величину, чим вкотре підкреслила технологічний прогрес київської конференції.

Вже перший конгрес минулого року встановив нові стандарти в Україні з близько 750 учасників та 80 спікерів (12 з них з Німеччини, Португалії, Ірландії, Італії, Угорщини, Білорусі, Туреччини та Мексики). Цього року очікування Конгресу, організованого проф. Вітовською та її командою, були навіть перевищені: враховуючи близько 1200 учасників, більшість з яких з України, і близько 100 спікерів, цей молодий конгрес заявив про себе на міжнародній арені.

Завдяки високому науковому рівню конгресу минулого року, Оксані Вітовській вдалось залучити 23 міжнародних спікерів із США, Польщі, Італії, Латвії, Франції, Болгарії, Великобританії, Іспанії, Словенії, Ізраїлю, Мальти, Туреччини, Білорусі а також з Німеччини на їх конгрес в Києві в 2019 році. З Німеччини були присутніми та презентували проф. Вольфганг Мюллер-Ліергайм (Мюнхен), проф. Герд Ауффарт (Гейдельберг), д-р. Сибілл Шольц (Еттлінген) та проф. Ахім Лангенбухер (Хомбург).

Після вступного виступу Оксани Вітовської з'їзд привітали заступник Міністра охорони здоров'я України, представники Комітету з питань охорони здоров'я Українського парламенту, Української академії медичних наук, Університету імені О.О. Богомольця та Всеукраїнського альянсу офтальмологів.

Презентації, які паралельно демонструвалися англійською та українською мовами, та синхронний переклад на англійську, або українську мову підкреслювали міжнародний характер конгресу. Особливим акцентом, який також підкреслював високу наукову якість та міжнародний характер конференції, був Симпозіум ESCRS, який був проведений вперше цього року та на якому під керівництвом доктора Володимира Мельника та проф. Девіда Спалтона було обговорено складні випадки при хірургії катаракти. Окрім наукової програми, яка охоплювала всі напрямки сучасної офтальмології, в рамках 15 семінарів детально, практично та інтенсивно викладалися спеціальні знання в невеликих групах. Особливо привабливим був семінар ICO "Удосконалення навичок лекцій", який проводив доктор Карл Гольник (США).

Джерело

Augenspiegel

Augenspiegel про OphthalmicHUB оригінал статті на німецькій мові

Читайте також

Відкрийте для себе Ophthalmic HUB
Ophthalmic HUB – це сучасний майданчик для спілкування, знайомства з інноваційними методами діагностики офтальмологічних захворювань, методами їх лікування, обміну практичним досвідом.
Ophthalmic HUB - як подати тези
Вимоги до оформлення тез (структура, мови, редактор тощо), термін подачі, реквізити для оплати публікації, вартість та інше дізнайтесь далі.
Ophthalmic HUB - співпраця з міжнародними освітніми організаціями
Поспілкуватися щодо навчання, підвищення кваліфікації, стажування, отримання грантів, наукового та клінічного співробітництва з провідними спікерами International Council of Ophthalmology у Вас буде нагода під час #OphthalmicHUB 30 березня 2018 року
Ophthalmic HUB - Одним із спікерів стане Dr. Michael Brennan, віце-президент ААО
Знайомтесь. Одним із спікерів #OphthalmicHUB стане Dr. Michael Brennan, віце-президент Американської академії офтальмології, експерт з тематики global ophthalmology.