Анонс семінару "Інновації в офтальмології. Від науки до практики" (02.10.2018)
Анонс семінару "Інновації в офтальмології. Від науки до практики" (02.10.2018)

2-го жовтня 2018 року в рамках проведення 27-ї Міжнародної медичної виставки "PUBLIC HEALTH 2018" (внесено до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році", затвердженому НАМН та МОЗ України) відбудеться традиційний семінар "Інновації в офтальмології. Від науки до практики".

Дата, місце, початок

Дата проведення семінару: 2 жовтня 2018 року.
Місце проведення: Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр, Київ.
Час проведення семінару: 10 год. 30 хв. - 17 год. 00 хв.

Участь у семінарі БЕЗКОШТОВНА

Мапа:

На Вас очікують найгостріші теми, цікава програма, відверті дискусії, яскраві спікери. Детальна програма семінару буде опублікована пізніше. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

ВІДЕО

Зареєструватися на семінар Ви можете вже зараз.

Попередня РЕЄСТРАЦІЯ на семінар "Інновації в офтальмології. Від науки до практикиї" БЕЗКОШТОВНА та ОБОВ'ЯЗКОВА:

Звіт про минулорічний семінар в МВЦ "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" 03.10.2017 (тільки для зареєстрованих на сайті користувачів).

Читайте також

 Анонс семінару
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
 Анонс семінару
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
 Анонс семінару
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
 Анонс семінару
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.