Анонс семінару "Інновації в офтальмології. Від науки до практики" (02.10.2018)
Анонс семінару "Інновації в офтальмології. Від науки до практики" (02.10.2018)

2-го жовтня 2018 року в рамках проведення 27-ї Міжнародної медичної виставки "PUBLIC HEALTH 2018" (внесено до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році", затвердженому НАМН та МОЗ України) відбудеться традиційний семінар "Інновації в офтальмології. Від науки до практики".

Дата, місце, початок

Дата проведення семінару: 2 жовтня 2018 року.
Місце проведення: Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр, Київ.
Час проведення семінару: 10 год. 30 хв. - 17 год. 00 хв.

Участь у семінарі БЕЗКОШТОВНА

Мапа:

На Вас очікують найгостріші теми, цікава програма, відверті дискусії, яскраві спікери. Детальна програма семінару http://ophthalmolog.kiev.ua/news/programma-seminaru-innovacii-ophthalmologii-nauka-praktika-2018.

ВІДЕО

Зареєструватися на семінар Ви можете вже зараз.

Попередня РЕЄСТРАЦІЯ на семінар "Інновації в офтальмології. Від науки до практикиї" БЕЗКОШТОВНА та ОБОВ'ЯЗКОВА:

Звіт про минулорічний семінар в МВЦ "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" 03.10.2017 (тільки для зареєстрованих на сайті користувачів).

Читайте також

 Анонс семінару
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
 Анонс семінару
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
 Анонс семінару
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
 Анонс семінару
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.