Як отримати доступ до One Network
Як отримати доступ до One Network

В рамках співпраці між Громадською спілкою "Всеукраїнський альянс офтальмологів" та Американською академією офтальмології надаємо можливість членам спілки вільного доступу до найпотужнішого інформаційного, наукового та освітнього ресурсу One Network.

One Network це сучасний освітній он-лайн ресурс, в якому зібрано найбільш значущий клінічний контент та новини з довірених джерел.

Для отримання доступу необхідно надіслати запит на адресу onenetwork@ukr.net де зазначити наступні данні англійською мовою:
  • Ім’я
  • Прізвище
  • Електронну адресу
  • Місце роботи
  • Контактний телефон

Подальші інструкції надійдуть на вказану електронну адресу.

Якщо Ви досі не член Громадської спілки "Всеукраїнський альянс офтальмологів", разом з вищезазначеним запитом просимо надіслати скан заяви про вступ до Спілки.
Членство в Спілці БЕЗКОШТОВНЕ.

Бланк заяви завантажити за посиланням http://storage.ophthalmolog.kiev.ua/source/1/3xkfX...

Читайте також

Як отримати доступ до One Network
Измерения в макуле могут выявить визуальные дефекты при болезни Альцгеймера
Хотя болезнь Альцгеймера (БА) чаще всего ассоциируется с дефицитом памяти и когнитивными нарушениями, у пациентов с БА также наблюдаются изменения в сенсорном восприятии, такие как визуальная обработка (обработка изображения).
Як отримати доступ до One Network
Порівняння мультифокальних інтраокулярних лінз з монофокальними у людей, які перенесли операцію з приводу катаракти
Метою огляду доказової бази Кокрейн було порівняння мультифокальних інтраокулярних лінз з монофокальними у людей, які перенесли операцію з приводу катаракти. Дослідники Кокрейн зібрали і проаналізували всі відповідні дослідження і знайшли 20 досліджень.
Як отримати доступ до One Network
Успішне лікування метастазів сітківки від раку нирки еверолімусом у пацієнтів з монофтальмом: клінічний випадок
Сітківка є незвичайним місцем для метастазів, зокрема, із солідних пухлин. Хоріоідальний метастаз - найпоширеніший тип внутрішньоочної пухлини.
Як отримати доступ до One Network
Ускладнення мікроінвазивної хірургії глаукоми
Мікростенти ab-interno, як правило, добре переносяться, але не без певних ризиків. Відомо про широкий спектр інтраопераційних та післяопераційних ускладнень, більшість з яких є тимчасовими та піддаються лікуванню.