Про глаукому
02.03.2016


Концепція глобального плану дій ВООЗ полягає в побудові світу, де не буде людей з порушенням зору без причин, а люди з неминучою втратою зору зможуть повною мірою реалізувати свій потенціал, а також будуть забезпечені загальним доступом до комплексних офтальмологічних служб.
Серед захворювань, що приводять до сліпоти, найпідступнішим є глаукома. Сліпота настає непомітно, поступово, безболісно (в більшій частині випадків). Саме це пояснює той факт, що пацієнти звертаються до лікаря, коли вже надто пізно, і повернути, або зберегти зір стає неможливо. В Україні хворі на глаукому становлять основну частку інвалідів 1 групи (найтяжчої).

Глаукома – не лише медична, а й соціально-економічна проблема. Вирішувати її потрібно лише об´єднавши зусилля усієї громади – пацієнтів, спеціалістів, держави. Хоча глаукома і відноситься до прогресуючих захворювань, раннє її виявлення, адекватне лікування та чітке дотримання рекомендацій лікаря дозволяють зберегти зір протягом тривалого часу та є складовими успіху в боротьбі з цим підступним захворюванням.

Пропонуємо ознайомитись з:
- планом заходів, які будуть проводитись до Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою у державних та комунальних закладах Києва;
- відео про глаукому.
Популярні теми

Хроническая офтальмопатология - мультидисциплинарная проблема

Главный офтальмолог МОЗ – о методах лечения глаукомы

Порядок денний семінару "Наукові та практичні аспекти в офтальмології"

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Як зберегти зір Вашої дитини. Відео

Запрошення на семінар "Сучасні технології та тенденції в офтальмології"

Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології"

Вітаємо з Різдвом та Новим роком!