DEWS II - нова парадигма в лікуванні "сухого ока", як основа вибору сльозозамінника. Відео
DEWS II - нова парадигма в лікуванні "сухого ока", як основа вибору сльозозамінника. Відео

Нещодавно Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів" за підтримки компанії Santen провели науково-практичну конференцію СИНДРОМ АБО ХВОРОБА "СУХОГО ОКА"? МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ DEWS II В ПРАКТИКУ ОФТАЛЬМОЛОГА.

На нашому освітньому заході з лекцією виступив Dr. Wolfgang Müller-Lierheim (Доктор Вольфганг Мюллер-Ліерайм) - експерт в області хвороби "сухого ока", наукової і технологічної підтримки фармацевтичних виробників, засновник компанії CORONIS і icomMedical.

Велика кількість питань та дискусія, що розгорнулася серед присутніх лікарів-офтальмологів, ще раз підтвердили актуальність питання вибору препаратів гіалуронової кислоти для лікування хвороби сухого ока.

На численні прохання лікарів розміщуємо лекцію доктора Wolfgang Müller-Lierheim.

Слухайте уважно. Почуєте багато цікавого.

ВІДЕО МАТЕРІАЛ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ТІЛЬКИ ФАХІВЦЯМ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Читайте також

DEWS II - нова парадигма в лікуванні
Семінар з діагностики та лікування офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих
На базі Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом відбувся чотириденний семінар з діагностики та лікування цитомегаловірусного ретиніту та іншої офтальмопатології у ВІЧ інфікованих хворих.
DEWS II - нова парадигма в лікуванні
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)
На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.
DEWS II - нова парадигма в лікуванні
Анонс семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
На семінарі Ви будете мати нагоду познайомитись з останніми тенденціями лікування глаукоми, обговорити переваги та недоліки новинок контактної корекції, поринути у цікавий, повний несподіванок і сюрпризів світ фармакотерапії офтальмологічних захворювань.
DEWS II - нова парадигма в лікуванні
Порядок денний семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (21.12.2017)
Громадська спілка "Всеукраїнський альянс офтальмологів", кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця проводять традиційний науково-практичний семінар. Запрошуємо ознайомитись з порядком денний заходу та чекаємо на Вас 21 грудня 2017 року.