Шановні користувачі сайту Київського товариства офтальмологів!
Шановні користувачі сайту Київського товариства офтальмологів!

На поточний момент проводяться роботи щодо створення нової версії сайту Київського товариства офтальмологів. Роботи проводяться за участі офтальмологів та фахівців у галузі інформаційних технологій компанії «Авалекс Текнолоджи».

Метою робіт що проводяться є створення оновленого сайту, який забезпечить:

- впровадження сучасних технологій ведення конференцій з обговорення проблемних питань, новин, тощо;

- забезпечення можливості розташування на сайті актуальної інформації від виробників медичних препаратів та обладнання щодо сучасних досягнень в галузі фармакотерапії, технологіях діагностики та хірургічного лікування офтальмологічних захворювань;

- оперативний доступ до інформації про найновітніших досягнень світової офтальмологічної науки, новин у галузі науки та техніки тощо.

У зв’язку із проведенням зазначених робіт тимчасово припиняється реєстрація нових користувачів на сайті. Для користувачів, які вже зареєстровані, буде здійснюватись розсилка новин та інформації.

Просимо вас висловити Ваші побажання щодо структури та функціональності нового сайту, щоб під час розробки нового версії мі могли врахувати Ваші побажання. Надсилайте листи на адресу new_web@ophthalmolog.kiev.ua. Ваші побажання та пропозиції будуть обов’язково враховані.

З повагою, компанія «Авалекс Текнолоджи»