Новини

Новини

Травми очей [Відео]

​Око важливий і складний орган, який вимагає дбайливого ставлення і належного догляду, адже навіть невелике його пошкодження може призвести до погіршення зору і, навіть, до сліпоти.

Читати далі
Использование препаратов на основе гиалуроновой кислоты в лечении синдрома сухого глаза у пациентов после факоэмульсификации катаракты

Цель исследования: оценить эффективность применения глазных капель на основе гиалуроновой кислоты и экстракта календулы (Окухил С) в лечении синдрома сухого глаза (ССГ) у пациентов после факоэмульсификации катаракты с имплантацией интраокулярной линзы (ФЭК + ИОЛ).

Читати далі
Програма семінару "Сучасні технології та тенденції в офтальмології" (03.10.2017)

На семінарі будуть розглянуті різні підходи до лікування гемангіом (погляд дерматолога, погляд офтальмолога), використання в офтальмології сучасних засобів доставки лікувальної речовини, нові підходи до лікування глаукоми, документообіг між пацієнтом та лікарем, причини виникнення конфліктів в медичних закладах та багато іншого.

Читати далі
Захворювання сітківки в Європі

Захворювання сітківки в Україні посідають друге місце серед причин сліпоти. А чи знаєте Ви, що в Європі до 2050 року кількість пацієнтів з оклюзіями судин може зрости на 20 відсотків, а діабетичних уражень органів зору - на 6 відсотків? Що в Німеччині найбільша частка пацієнтів, які відвідують офтальмолога, це пацієнти з ВМД?

Читати далі
1 2 3 4 5